Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Nieciecza – Chrobry Głogów

Dziś

1. Liga Kolejka 14

Udostępnij grafikę
Gospodarze Nieciecza
15:30 sob. 7 lis · Twój czas za 5 dni 15 godz.
Goście Chrobry Głogów
Szanse przed meczem
51% Nieciecza 25% remis Chrobry Głogów 24%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Stadion: Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza, Nieciecza

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Seria

Nieciecza z golem w 17 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 32 gole w tych meczach.

Stawka

Chrobry Głogów: to mecz o utrzymanie

32%po porażce 18%po wygranej

Ryzyko spadku: 32% po porażce, 18% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Ostatnio

Ostatnio 7 grudnia 2024: Nieciecza – Chrobry Głogów 3:2

Kamil Zapolnik: 2 gole. Nieciecza: 10 meczów z rzędu bez porażki w tych meczach.

Stawka

Nieciecza: to mecz o mistrzostwo

9%po porażce 17%po wygranej

Szanse na mistrzostwo: 9% po porażce, 17% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Kogo obserwować

1. Liga, ten sezon.

Damian Hilbrycht

Nieciecza · pomocnik

3gole 3asysty 6,42śr. ocena

Ostatni mecz, Arka Gdynia: ocena 6,2.

Jakub Lis

Chrobry Głogów · obrońca

3gole 1asysta 6,37śr. ocena

Ostatni mecz, Stal Mielec: ocena 6,5.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lista pojawia się zwykle 48 godzin przed meczem. Dla tego meczu jeszcze jej nie ma.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Nieciecza u siebie i Chrobry Głogów na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 6,0 · 5,0; kartki 1,4 · 2,0

Bezpośrednie mecze

14 spotkań od 2014 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 7 gru 2024 · 1. Liga Nieciecza 3:2 Chrobry Głogów Zapolnik 1', 49' · Strzalek 63' · Lebedyński 6', 17'. Nieciecza: 2. zwycięstwo z rzędu w tej parze.
4wygrane

1 remis3,6 gola na mecz · obie strzeliły 2 z 5

0wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 11 sie 20221. Liga Nieciecza3:1Chrobry Głogów Radwański 52' · Mešanović 56' · Grabowski 66' · Wolsztyński 6' przed naszą bazą
  • 19 maj 20211. Liga Nieciecza0:0Chrobry Głogów przed naszą bazą
  • 4 lis 20201. Liga Chrobry Głogów0:2Nieciecza Gergel 23' · Spiewak 60' przed naszą bazą
  • 23 lis 20191. Liga Nieciecza4:0Chrobry Głogów Gergel 45+1', 68' · Gutkovskis 76', 79' przed naszą bazą
  • 2 sie 20191. Liga Chrobry Głogów0:1Nieciecza Gutkovskis 71' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Na razie ostatnia jedenastka: Nieciecza (4-4-2, ostatnio: Olimpia Grudziądz) · Chrobry Głogów (4-2-3-1, ostatnio: Polonia Bytom).

Oficjalne ok. 14:30, sob. 7 lis

NiecieczaChrobry Głogów

Gdy dostawca poda przewidywany skład (zwykle dzień przed meczem), zastąpi on ostatnią jedenastkę. Zawodnik z listy nieobecnych zostaje na boisku jako blady, przerywany „duch”.

Trenerzy

Marcin BroszNieciecza Łukasz BecellaChrobry Głogów

Pełne kadry (56 zawodników)

Nieciecza

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Chrobry Głogów

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

51%Nieciecza
25%remis
24%Chrobry Głogów

Na 20 takich meczów Nieciecza wygrywa 10, 5 kończy się remisem, a Chrobry Głogów wygrywa 5.

Prognoza stawia na Nieciecza. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Nieciecza: 58,4 i 47,6.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:112%
  2. 2:111%
  3. 1:010%
  4. 2:08%
  5. 1:26%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole78% Nieciecza 8 z 10 · Chrobry Głogów 6 z 10
  • 3+ gole55% Nieciecza 6 z 10 · Chrobry Głogów 2 z 10
  • 4+ gole32% Nieciecza 4 z 10 · Chrobry Głogów 2 z 10
  • 5+ goli18% Nieciecza 1 z 10 · Chrobry Głogów 1 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 58%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Szanse każdego klubu w jego części tabeli, po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Nieciecza szanse na mistrzostwo dziś 13%
po porażce
9%
po remisie
11%
po wygranej
17%
Chrobry Głogów ryzyko spadku dziś 28%
po porażce
32%
po remisie
28%
po wygranej
18%

Chrobry Głogów: między wygraną a porażką jest 14 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

58,4 47,6
NiecieczaChrobry Głogów
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
sobota 7 listopada, 15:30Twój czas · za 5 dni 15 godz.
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza Nieciecza · pokaż mapę
Odpoczynek
Nieciecza 7 dni · Chrobry Głogów 9 dni
Tabela
6. Nieciecza (21 pkt) i 15. Chrobry Głogów (13 pkt) Kolejka 14 z 34
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł