Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Südtirol – Cesena

Dziś

Serie B Kolejka 10

Udostępnij grafikę
Gospodarze Südtirol
15:00 sob. 31 paź · Twój czas za 15 godz. 58 min
Goście Cesena

Szóstka kolejki · Serie B

Szanse przed meczem
45% Südtirol 28% remis Cesena 26%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Stadion: Stadio Marco Druso, Bozen

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Ostatnio

Ostatnio 6 kwietnia: Cesena – Südtirol 1:1

Cesena: 4 mecze z rzędu bez porażki w tych meczach.

Stawka

Cesena: to mecz o utrzymanie

24%po porażce 13%po wygranej

Ryzyko spadku: 24% po porażce, 13% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Seria

Südtirol bez wygranej od 4 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 2 remisy i 2 porażki. Ostatnia wygrana: 20 września, 4:1, rywal: Arezzo.

Tabela

2 pkt różnicy w tabeli

7.Südtirol13 pkt 11.Cesena11 pkt

Südtirol: 7. miejsce, 13 pkt · Cesena: 11. miejsce, 11 pkt.

Kogo obserwować

Serie B, ten sezon.

Fabio Rispoli

Südtirol · pomocnik

1gol 2asysty 7,13śr. ocena

Ostatni mecz, Calcio Padova: ocena 6,9.

Cristian Shpendi

Cesena · napastnik

7goli 1asysta 7,11śr. ocena

Ostatni mecz, Empoli: 1 gol, ocena 7,2.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Südtirol

  • Bjarki BjarkasonKontuzjowany · do 9 lis
  • Hamza El KaouakibiKontuzjowany · powrót nieznany

Cesena

Brak zgłoszonych nieobecności.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Südtirol u siebie i Cesena na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 3,6 · 4,4; kartki 2,4 · 2,0

Bezpośrednie mecze

4 spotkania od 2024 roku.

Ostatnio · 6 kwi 2026 · Serie B Cesena 1:1 Südtirol Davi 17' (s) · Tait 3'

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 14:00, sob. 31 paź

SüdtirolCesena

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Südtirol: Bjarki Bjarkason, Hamza El Kaouakibi

Trenerzy

Davide PossanziniSüdtirol Alessandro DiamantiCesena

Pełne kadry (38 zawodników)

Südtirol

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Cesena

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

45%Südtirol
28%remis
26%Cesena

Na 20 takich meczów Südtirol wygrywa 9, 6 kończy się remisem, a Cesena wygrywa 5.

Prognoza stawia na Südtirol. Według Voltu (siła z wyników ligowych) drużyny są prawie równe: 46,1 i 44,3.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:014%
  2. 1:113%
  3. 0:011%
  4. 0:19%
  5. 2:19%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole66% Südtirol 7 z 10 · Cesena 10 z 10
  • 3+ gole40% Südtirol 2 z 10 · Cesena 5 z 10
  • 4+ gole20% Südtirol 1 z 10 · Cesena 1 z 10
  • 5+ goli10% Südtirol 1 z 10 · Cesena 0 z 10

Cesena: we wszystkich 10 ostatnich meczach padły co najmniej dwa gole.

Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 45%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Ryzyko spadku po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Südtirol dziś 9%
po porażce
13%
po remisie
10%
po wygranej
6%
Cesena dziś 20%
po porażce
24%
po remisie
22%
po wygranej
13%

Cesena: między wygraną a porażką jest 12 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

46,1 44,3
SüdtirolCesena
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
sobota 31 października, 15:00Twój czas · za 15 godz. 58 min
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Stadio Marco Druso Bozen · pokaż mapę
Odpoczynek
Südtirol 4 dni · Cesena 4 dni Obie drużyny grały ostatnio: Serie B
Tabela
7. Südtirol (13 pkt) i 11. Cesena (11 pkt) Kolejka 10 z 38
Pogoda
12°Cbezchmurniewiatr 5 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stadio Marco Druso
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł