Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Palermo – Vicenza

Dziś

Serie B Kolejka 10

Udostępnij grafikę
Gospodarze Palermo
19:30 niedz. 1 lis · Twój czas za 1 dzień 13 godz.
Goście Vicenza

Szóstka kolejki · Serie B

Szanse przed meczem
54% Palermo 27% remis Vicenza 19%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Stadion: Stadio Renzo Barbera, Palermo Sędzia: Alberto Arena

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Seria

Palermo bez porażki od 12 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 10 wygranych i 2 remisy. Ostatnia porażka: 17 maja, 0:3, rywal: Catanzaro.

Seria

Palermo z golem w 12 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 30 goli w tych meczach.

Stawka

Palermo: to mecz o mistrzostwo

65%po porażce 78%po wygranej

Szanse na mistrzostwo: 65% po porażce, 78% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Forma strzelca

Dennis Johnsen: 3 gole i 3 asysty w 5 meczach ligi

Gole3

Najwięcej goli i asyst w drużynie w ostatnich meczach ligi.

Atak

Palermo strzela 2,6 gola na mecz

Palermo2,6 Vicenza1,2

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Vicenza strzela 1,2.

Stawka

Vicenza: to mecz o utrzymanie

21%po porażce 12%po wygranej

Ryzyko spadku: 21% po porażce, 12% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Kogo obserwować

Serie B, ten sezon.

Dennis Johnsen

Palermo · pomocnik

6goli 5asyst 7,50śr. ocena

Ostatni mecz, Pisa: 1 gol, ocena 7,3.

Nicola Rauti

Vicenza · napastnik

2gole 2asysty 6,93śr. ocena

Ostatni mecz, Modena: ocena 6,6.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Palermo

  • Jesse JoronenKontuzjowany · powrót nieznany

Vicenza

  • Frank TsadjoutKontuzjowany · do 7 lis
  • Giuseppe CuomoKontuzjowany · powrót nieznany

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Palermo u siebie i Vicenza na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 4,6 · 4,8; kartki 0,8 · 2,8

Bezpośrednie mecze

1 spotkanie od 2018 roku.

Ostatnio · 5 sie 2018 · Coppa Italia Palermo 2:2 Vicenza Rajković 90+4', 117' · Giacomelli 90+2' (k) · Tronco 100'
0wygrane

1 remis4,0 gola na mecz · obie strzeliły 1 z 1

0wygrane
  • 5 sie 2018Coppa Italia Palermo2:2Vicenza Karne 6-5 Rajković 90+4', 117' · Giacomelli 90+2' (k) · Tronco 100' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 18:30, niedz. 1 lis

PalermoVicenza

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Palermo: Jesse JoronenVicenza: Frank Tsadjout, Giuseppe Cuomo

Trenerzy

Filippo InzaghiPalermo Fabio GalloVicenza

Pełne kadry (34 zawodników)

Palermo

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Vicenza

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

54%Palermo
27%remis
19%Vicenza

Na 20 takich meczów Palermo wygrywa 11, 5 kończy się remisem, a Vicenza wygrywa 4.

Prognoza stawia na Palermo. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Palermo: 67,0 i 46,9.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:013%
  2. 1:112%
  3. 2:010%
  4. 2:19%
  5. 0:08%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole74% Palermo 9 z 10 · Vicenza 10 z 10
  • 3+ gole49% Palermo 7 z 10 · Vicenza 7 z 10
  • 4+ gole27% Palermo 5 z 10 · Vicenza 3 z 10
  • 5+ goli16% Palermo 4 z 10 · Vicenza 1 z 10

Vicenza: we wszystkich 10 ostatnich meczach padły co najmniej dwa gole.

Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 49%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Szanse każdego klubu w jego części tabeli, po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Palermo szanse na mistrzostwo dziś 74%
po porażce
65%
po remisie
71%
po wygranej
78%
Vicenza ryzyko spadku dziś 19%
po porażce
21%
po remisie
17%
po wygranej
12%

Palermo: między wygraną a porażką jest 13 punktów procentowych szans na mistrzostwo.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

67,0 46,9
PalermoVicenza
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
niedziela 1 listopada, 19:30Twój czas · za 1 dzień 13 godz.
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Stadio Renzo Barbera Palermo
Sędzia
Alberto Arena 🇮🇹
Odpoczynek
Palermo 4 dni · Vicenza 5 dni Obie drużyny grały ostatnio: Serie B
Tabela
1. Palermo (23 pkt) i 17. Vicenza (9 pkt) Kolejka 10 z 38
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł