Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Modena – Mantova

Dziś

Serie B Kolejka 10

Udostępnij grafikę
Gospodarze Modena
15:00 sob. 31 paź · Twój czas za 19 godz. 24 min
Goście Mantova
Szanse przed meczem
49% Modena 24% remis Mantova 27%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Stadion: Stadio Alberto Braglia, Modena

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Forma strzelca

Andrea Belotti: 6 goli w 5 meczach ligi

Gole6

Najwięcej goli i asyst w drużynie w ostatnich meczach ligi.

Ostatnio

Ostatnio 21 marca: Modena – Mantova 2:1

Modena: 3 wygrane z rzędu w tych meczach.

Tabela

2 pkt różnicy w tabeli

2.Modena19 pkt 4.Mantova17 pkt

Modena: 2. miejsce, 19 pkt · Mantova: 4. miejsce, 17 pkt.

Seria

Modena z golem w 6 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 12 goli w tych meczach.

Atak

Modena strzela 2,2 gola na mecz

Modena2,2 Mantova1,2

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Mantova strzela 1,2.

Kogo obserwować

Serie B, ten sezon.

Andrea Belotti

Modena · napastnik

6goli 0asyst 7,34śr. ocena

Ostatni mecz, Vicenza: 1 gol, ocena 7,5.

Francesco Ruocco

Mantova · pomocnik

5goli 0asyst 7,24śr. ocena

Ostatni mecz, Cremonese: ocena 7,2.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Modena

  • Alessandro SersantiKontuzjowany · powrót nieznany
  • Daniel TonoliKontuzjowany · powrót nieznany

Mantova

  • Federico ChinettiKontuzjowany · powrót nieznany

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Modena u siebie i Mantova na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 5,0 · 4,0; kartki 1,4 · 2,8

Bezpośrednie mecze

15 spotkań od 2005 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 21 mar 2026 · Serie B Modena 2:1 Mantova Sersanti 14' · Tonoli 59' · Mensah 81'. Modena: 3. zwycięstwo z rzędu w tej parze.
3wygrane

2 remisy2,6 gola na mecz · obie strzeliły 4 z 5

0wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 12 gru 2009Serie B Modena1:1Mantova Catellani 42' · Malatesta 74' przed naszą bazą
  • 9 maj 2009Serie B Modena1:0Mantova Catellani 80' przed naszą bazą
  • 13 gru 2008Serie B Mantova2:2Modena Tarana 10' · Rizzi 15' · Bruno 29' (k), 76' przed naszą bazą
  • 8 mar 2008Serie B Modena2:2Mantova Bruno 26' · Tamburini 90+4' · Godeas 57' · Doga 75' (k) przed naszą bazą
  • 6 paź 2007Serie B Mantova3:2Modena Coleman 36' · Godeas 63' · Caridi 66' (k) · Bruno 51', 75' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 14:00, sob. 31 paź

ModenaMantova

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Modena: Alessandro Sersanti, Daniel TonoliMantova: Federico Chinetti

Trenerzy

Daniele GalloppaModena Francesco ModestoMantova

Pełne kadry (39 zawodników)

Modena

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Mantova

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

49%Modena
24%remis
27%Mantova

Na 20 takich meczów Modena wygrywa 10, 5 kończy się remisem, a Mantova wygrywa 5.

Prognoza stawia na Modena. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Modena: 55,0 i 52,0.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:111%
  2. 2:110%
  3. 1:09%
  4. 2:08%
  5. 1:27%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole80% Modena 9 z 10 · Mantova 9 z 10
  • 3+ gole59% Modena 8 z 10 · Mantova 5 z 10
  • 4+ gole36% Modena 2 z 10 · Mantova 4 z 10
  • 5+ goli22% Modena 2 z 10 · Mantova 1 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 59%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Szanse na mistrzostwo po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Modena dziś 8%
po porażce
5%
po remisie
7%
po wygranej
11%

Modena: między wygraną a porażką jest 6 punktów procentowych szans na mistrzostwo.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

55,0 52,0
ModenaMantova
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
sobota 31 października, 15:00Twój czas · za 19 godz. 24 min
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Stadio Alberto Braglia Modena · pokaż mapę
Odpoczynek
Modena 4 dni · Mantova 4 dni Obie drużyny grały ostatnio: Serie B
Tabela
2. Modena (19 pkt) i 4. Mantova (17 pkt) Kolejka 10 z 38
Pogoda
14°Cbezchmurniewiatr 5 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stadio Alberto Braglia
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł