Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Shakhtar Donetsk – Sporting CP

Dziś
Udostępnij grafikę
Gospodarze Shakhtar Donetsk
18:45 wt. 3 lis · Twój czas za 1 dzień 18 godz.
Goście Sporting CP
Szanse przed meczem
28% Shakhtar Donetsk 26% remis Sporting CP 46%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Gdzie oglądać: Paramount+ Stadion: Stamford Bridge, London

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Seria

Sporting CP z golem w 19 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 46 goli w tych meczach.

Odpoczynek

Shakhtar Donetsk: o 9 dni odpoczynku więcej

Shakhtar Donetsk13 Sporting CP4

Od ostatniego meczu: Shakhtar Donetsk – 13 dni, Sporting CP – 4 dni.

W liczbach

Sporting CP nie wygrał 8 z 10 ostatnich meczów Ligi Mistrzów na wyjeździe.

Ostatnio

Ostatnio 4 listopada 2008: Sporting CP – Shakhtar Donetsk 1:0

W liczbach

Szachtar Donieck: w 3 z 5 ostatnich meczów Ligi Mistrzów gole strzelały obie drużyny.

Forma strzelca

Luis Suárez: 4 gole w 5 meczach ligi

Gole4 xG3,72

Gole w zgodzie z jakością sytuacji (xG 3,7).

Kogo obserwować

Liga każdej z drużyn, ten sezon.

Shakhtar Donetsk: za mało meczów ligi w tym sezonie.

Luis Suárez

Sporting CP · napastnik

8goli 1asysta 7,20śr. ocena

Ostatni mecz, Casa Pia: ocena 7,0.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Shakhtar Donetsk

  • Denys TvardovskyiZawieszony · do 31 sty
  • Prosper ObahZawieszony · do 31 sty
  • Maryan ShvedZawieszony
  • Tymur PuzankovZawieszony
  • Viktor KorniyenkoZawieszony
  • EguinaldoKontuzjowany · powrót nieznany
  • PedrinhoKontuzjowany · powrót nieznany

Sporting CP

  • Sotiris AlexandropoulosZawieszony · do 31 sty
  • Nuno SantosKontuzjowany · powrót nieznany

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Shakhtar Donetsk u siebie i Sporting CP na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 6,0 · 5,4; kartki 2,6 · 1,4

Bezpośrednie mecze

2 spotkania od 2008 roku.

Ostatnio · 4 lis 2008 · Champions League Sporting CP 1:0 Shakhtar Donetsk Derlei 73'. Sporting CP: 2. zwycięstwo z rzędu w tej parze.
0wygrane

0 remisów1,0 gola na mecz · obie strzeliły 0 z 2

2wygrane
  • 4 lis 2008Champions League Sporting CP1:0Shakhtar Donetsk Derlei 73' przed naszą bazą
  • 22 paź 2008Champions League Shakhtar Donetsk0:1Sporting CP Liédson 76' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 17:45, wt. 3 lis

Shakhtar DonetskSporting CP

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Shakhtar Donetsk: Denys Tvardovskyi, Prosper Obah, Maryan Shved, Tymur Puzankov, Viktor Korniyenko, Eguinaldo, PedrinhoSporting CP: Sotiris Alexandropoulos, Nuno Santos

Trenerzy

Arda TuranShakhtar Donetsk Rui BorgesSporting CP

Pełne kadry (41 zawodników)

Shakhtar Donetsk

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Sporting CP

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

28%Shakhtar Donetsk
26%remis
46%Sporting CP

Na 20 takich meczów Shakhtar Donetsk wygrywa 6, 5 kończy się remisem, a Sporting CP wygrywa 9.

Prognoza stawia na Sporting CP.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:112%
  2. 0:110%
  3. 1:29%
  4. 1:08%
  5. 0:28%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole75% Shakhtar Donetsk 8 z 10 · Sporting CP 10 z 10
  • 3+ gole50% Shakhtar Donetsk 7 z 10 · Sporting CP 6 z 10
  • 4+ gole28% Shakhtar Donetsk 4 z 10 · Sporting CP 5 z 10
  • 5+ goli16% Shakhtar Donetsk 0 z 10 · Sporting CP 1 z 10

Sporting CP: we wszystkich 10 ostatnich meczach padły co najmniej dwa gole.

Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 52%.

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Szare paski to liczby dostępne w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
wtorek 3 listopada, 18:45Twój czas · za 1 dzień 18 godz.
Gdzie oglądać
Paramount+ USA · zmień kraj
Stadion
Stamford Bridge London · pokaż mapę
Odpoczynek
Shakhtar Donetsk 13 dni · Sporting CP 4 dni
Pogoda
10°Cduże zachmurzeniewiatr 18 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stamford Bridge
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł