Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Universitatea Craiova – Egnatia Rrogozhinë

Gospodarze Universitatea Craiova
21:00 czw. 5 lis · Twój czas za 4 dni 18 godz.
Goście Egnatia Rrogozhinë
Szanse przed meczem
62% Universitatea Craiova 23% remis Egnatia Rrogozhinë 14%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Gdzie oglądać: Paramount++1 Stadion: Stadionul Ion Oblemenco (Craiova), Craiova

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Seria

Egnatia Rrogozhinë bez wygranej od 4 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 3 remisy i 1 porażka. Ostatnia wygrana: 13 sierpnia, 5:1, rywal: Shamrock Rovers.

Kogo obserwować

Wskażemy zawodników, gdy obie drużyny rozegrają kilka meczów ligi w tym sezonie.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lista pojawia się zwykle 48 godzin przed meczem. Dla tego meczu jeszcze jej nie ma.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Universitatea Craiova u siebie i Egnatia Rrogozhinë na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 6,6 · 5,0; kartki 3,0 · 2,6

Bezpośrednie mecze

Pierwsze oficjalne spotkanie.

Przewidywane składy

Na razie ostatnia jedenastka: Universitatea Craiova (3-4-3, ostatnio: Inter Club d'Escaldes) · Egnatia Rrogozhinë (4-3-1-2, ostatnio: AGF).

Oficjalne ok. 20:00, czw. 5 lis

Universitatea CraiovaEgnatia Rrogozhinë

Gdy dostawca poda przewidywany skład (zwykle dzień przed meczem), zastąpi on ostatnią jedenastkę. Zawodnik z listy nieobecnych zostaje na boisku jako blady, przerywany „duch”.

Trenerzy

Filipe Amaral Rino CoelhoUniversitatea Craiova Nevil DedeEgnatia Rrogozhinë

Pełne kadry (51 zawodników)

Universitatea Craiova

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Egnatia Rrogozhinë

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

62%Universitatea Craiova
23%remis
14%Egnatia Rrogozhinë

Na 20 takich meczów Universitatea Craiova wygrywa 12, 5 kończy się remisem, a Egnatia Rrogozhinë wygrywa 3.

Prognoza stawia na Universitatea Craiova.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:014%
  2. 2:013%
  3. 1:111%
  4. 2:110%
  5. 0:09%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole71% Universitatea Craiova 7 z 10 · Egnatia Rrogozhinë 9 z 10
  • 3+ gole46% Universitatea Craiova 4 z 10 · Egnatia Rrogozhinë 4 z 10
  • 4+ gole25% Universitatea Craiova 3 z 10 · Egnatia Rrogozhinë 4 z 10
  • 5+ goli16% Universitatea Craiova 1 z 10 · Egnatia Rrogozhinë 3 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 44%.

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Szare paski to liczby dostępne w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
czwartek 5 listopada, 21:00Twój czas · za 4 dni 18 godz.
Gdzie oglądać
Paramount+, ViX USA · zmień kraj
Stadion
Stadionul Ion Oblemenco (Craiova) Craiova · pokaż mapę
Odpoczynek
Universitatea Craiova 14 dni · Egnatia Rrogozhinë 14 dni Obie drużyny grały ostatnio: Europa Conference League
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stadionul Ion Oblemenco (Craiova)
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł