Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Crvena Zvezda – Inter Club d'Escaldes

Gospodarze Crvena Zvezda
18:45 czw. 5 lis · Twój czas za 4 dni 15 godz.
Szanse przed meczem
63% Crvena Zvezda 20% remis Inter Club d'Escaldes 18%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Gdzie oglądać: Paramount++1 Stadion: Stadion Rajko Mitić, Beograd

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Obrona

Crvena Zvezda traci 2,4 gola na mecz

Crvena Zvezda2,4 Inter Club d'Escaldes1,4

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Inter Club d'Escaldes traci 1,4.

Seria

Crvena Zvezda z golem w 4 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 8 goli w tych meczach.

Kogo obserwować

Wskażemy zawodników, gdy obie drużyny rozegrają kilka meczów ligi w tym sezonie.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lista pojawia się zwykle 48 godzin przed meczem. Dla tego meczu jeszcze jej nie ma.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Crvena Zvezda u siebie i Inter Club d'Escaldes na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 2,8 · 3,4; kartki 3,6 · 3,0

Bezpośrednie mecze

Pierwsze oficjalne spotkanie.

Przewidywane składy

Na razie ostatnia jedenastka: Crvena Zvezda (3-2-4-1, ostatnio: FC København) · Inter Club d'Escaldes (4-1-4-1, ostatnio: Universitatea Craiova).

Oficjalne ok. 17:45, czw. 5 lis

Crvena ZvezdaInter Club d'Escaldes

Gdy dostawca poda przewidywany skład (zwykle dzień przed meczem), zastąpi on ostatnią jedenastkę. Zawodnik z listy nieobecnych zostaje na boisku jako blady, przerywany „duch”.

Trenerzy

RieraCrvena Zvezda Felip OrtizInter Club d'Escaldes

Pełne kadry (62 zawodników)

Crvena Zvezda

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Inter Club d'Escaldes

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

63%Crvena Zvezda
20%remis
18%Inter Club d'Escaldes

Na 20 takich meczów Crvena Zvezda wygrywa 12, 4 kończą się remisem, a Inter Club d'Escaldes wygrywa 4.

Prognoza stawia na Crvena Zvezda.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 2:010%
  2. 2:19%
  3. 1:09%
  4. 1:19%
  5. 3:07%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole81% Crvena Zvezda 7 z 10 · Inter Club d'Escaldes 9 z 10
  • 3+ gole60% Crvena Zvezda 6 z 10 · Inter Club d'Escaldes 5 z 10
  • 4+ gole39% Crvena Zvezda 5 z 10 · Inter Club d'Escaldes 5 z 10
  • 5+ goli26% Crvena Zvezda 3 z 10 · Inter Club d'Escaldes 1 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 55%.

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Szare paski to liczby dostępne w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
czwartek 5 listopada, 18:45Twój czas · za 4 dni 15 godz.
Gdzie oglądać
Paramount+, ViX USA · zmień kraj
Stadion
Stadion Rajko Mitić Beograd · pokaż mapę
Odpoczynek
Crvena Zvezda 14 dni · Inter Club d'Escaldes 14 dni Obie drużyny grały ostatnio: Europa Conference League
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stadion Rajko Mitić
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł