Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Bristol Rovers – Cambridge United

Dziś

FA Cup 1st Round

Udostępnij grafikę
Gospodarze Bristol Rovers
20:30 pt. 6 lis · Twój czas za 5 dni 8 godz.
Goście Cambridge United
Szanse przed meczem
39% Bristol Rovers 24% remis Cambridge United 36%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Stadion: Memorial Stadium, Bristol

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Odpoczynek

Bristol Rovers: o 17 dni odpoczynku więcej

Bristol Rovers90 Cambridge United73

Od ostatniego meczu: Bristol Rovers – 90 dni, Cambridge United – 73 dni.

Ostatnio

Ostatnio 12 sierpnia 2025: Bristol Rovers – Cambridge United 0:2

Atak

Cambridge United strzela 1,4 gola na mecz

Bristol Rovers0,4 Cambridge United1,4

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Bristol Rovers strzela 0,4.

Kogo obserwować

Wskażemy zawodników, gdy obie drużyny rozegrają kilka meczów ligi w tym sezonie.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lista pojawia się zwykle 48 godzin przed meczem. Dla tego meczu jeszcze jej nie ma.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Bristol Rovers u siebie i Cambridge United na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Bristol Rovers

u siebie · 3

1Z0R2P1,0strzelone na mecz1,3stracone na mecz

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 3,7 · 3,8; kartki 2,7 · 1,6

Bezpośrednie mecze

2 spotkania od 2017 roku.

Ostatnio · 12 sie 2025 · Carabao Cup Bristol Rovers 0:2 Cambridge United Appéré 29' · Loft 75'
1wygrane

0 remisów3,5 gola na mecz · obie strzeliły 1 z 2

1wygrane

Przewidywane składy

Na razie ostatnia jedenastka: Bristol Rovers (4-4-1-1, ostatnio: Peterborough United) · Cambridge United (4-2-3-1, ostatnio: Millwall).

Oficjalne ok. 19:30, pt. 6 lis

Bristol RoversCambridge United

Gdy dostawca poda przewidywany skład (zwykle dzień przed meczem), zastąpi on ostatnią jedenastkę. Zawodnik z listy nieobecnych zostaje na boisku jako blady, przerywany „duch”.

Trenerzy

Steve EvansBristol Rovers Neil HarrisCambridge United

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

39%Bristol Rovers
24%remis
36%Cambridge United

Na 20 takich meczów Bristol Rovers wygrywa 8, 5 kończy się remisem, a Cambridge United wygrywa 7.

Prognoza widzi wyrównany mecz.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:112%
  2. 1:010%
  3. 0:19%
  4. 2:18%
  5. 1:28%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole74% Bristol Rovers 5 z 8 · Cambridge United 6 z 10
  • 3+ gole50% Bristol Rovers 2 z 8 · Cambridge United 4 z 10
  • 4+ gole28% Bristol Rovers 0 z 8 · Cambridge United 2 z 10
  • 5+ goli15% Bristol Rovers 0 z 8 · Cambridge United 1 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 53%.

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Szare paski to liczby dostępne w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
piątek 6 listopada, 20:30Twój czas · za 5 dni 8 godz.
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA
Stadion
Memorial Stadium Bristol · pokaż mapę
Odpoczynek
Bristol Rovers 90 dni · Cambridge United 73 dni Obie drużyny grały ostatnio: Carabao Cup
Mapa stadionu · Memorial Stadium

FA Cup · 1st Round

z 40 par · rozegrano 0

⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł