Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Julien Anziani #20

Pomocnik

Ligue 2 2025/26 · 13 występów · 2 G · 2 A

Śr. 7,15 · top 9% pomocników — Ligue 2

Klub

Pau

Wiek
27 lat
ur. 23 czerwca 1999
Wzrost
176 cm
W klubie od
lut 2026
z klubu Sarıyer SK
Mecze w sezonie
13
966 min · 2025/26

Sezon 2024/25

Sezon: 2024/25
Rozgrywki Mecze Gole Asysty Ocena
Ligue 2 33 4 1 7,17

Forma

Krzywa ocen · 2024/25 · Śr. 7,17 w 32 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki

Gol w tym meczu Gol w tym meczu Gol w tym meczu 16 sie · z Rodez (D) 1–0 · bez oceny 30 sie · z Troyes (D) 2–1 · 6,73 13 wrz · z Laval (W) 1–1 · 7,14 20 wrz · z Caen (W) 0–1 · 6,94 24 wrz · z Grenoble Foot 38 (D) 2–0 · 7,04 27 wrz · z Lorient (W) 0–3 · 6,83 5 paź · z Martigues (D) 1–1 · 6,80 19 paź · z Amiens SC (W) 1–3 · 6,80 29 paź · z Guingamp (W) 0–1 · 7,64 4 lis · z Metz (D) 0–1 · 6,99 8 lis · z Clermont (D) 2–0 · 7,68 · 1G 25 lis · z Dunkerque (W) 0–1 · 7,20 3 gru · z Bastia (D) 0–0 · 6,44 7 gru · z Paris (D) 0–2 · 7,06 13 gru · z Pau (W) 0–1 · 7,06 3 sty · z Annecy (D) 1–2 · 7,05 11 sty · z Bastia (W) 0–4 · 7,25 17 sty · z Caen (D) 2–1 · 7,70 24 sty · z Rodez (W) 2–1 · 6,75 31 sty · z Clermont (W) 1–0 · 7,45 8 lut · z Guingamp (D) 0–3 · 6,49 14 lut · z Laval (D) 3–0 · 7,37 22 lut · z Metz (W) 1–0 · 7,05 3 mar · z Dunkerque (D) 1–2 · 6,89 7 mar · z Grenoble Foot 38 (W) 2–2 · 7,72 · 1A 14 mar · z Red Star (D) 2–1 · 9,39 · 2G 28 mar · z Martigues (W) 0–2 · 6,87 4 kwi · z Amiens SC (D) 2–1 · 7,44 11 kwi · z Troyes (W) 0–0 · 6,84 18 kwi · z Pau (D) 1–1 · 7,80 25 kwi · z Annecy (W) 0–2 · 6,98 2 maj · z Lorient (D) 2–1 · 7,14 · 1G 10 maj · z Paris (W) 0–2 · 6,97 10 8 6
SIEMAJ

Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny10 maj · z Paris (W) 0–2 · 6,97

Wszystkie mecze: 46
6 kwiLigue 2 Le Mans wyjazd P 0–4 6,69 20 marLigue 2 Montpellier dom R 0–0 6,80 13 marLigue 2 Clermont wyjazd Z 1–0 7,03 6 marLigue 2 Bastia dom R 2–2 1G 7,60 28 lutLigue 2 Saint-Étienne dom P 0–3 7,00 21 lutLigue 2 Troyes wyjazd P 3–4 7,09 13 lutLigue 2 Boulogne dom P 1–2 7,19 6 lutLigue 2 Red Star wyjazd Z 3–0 1G 8,36
2024/25
10 majLigue 2 Paris wyjazd P 0–2 6,97 2 majLigue 2 Lorient dom Z 2–1 1G 7,14 25 kwiLigue 2 Annecy wyjazd P 0–2 6,98 18 kwiLigue 2 Pau dom R 1–1 7,80 11 kwiLigue 2 Troyes wyjazd R 0–0 6,84 4 kwiLigue 2 Amiens SC dom Z 2–1 7,44 28 marLigue 2 Martigues wyjazd P 0–2 6,87 14 marLigue 2 Red Star dom Z 2–1 2G 9,39 7 marLigue 2 Grenoble Foot 38 wyjazd R 2–2 1A 7,72 3 marLigue 2 Dunkerque dom P 1–2 6,89 22 lutLigue 2 Metz wyjazd Z 1–0 7,05 14 lutLigue 2 Laval dom Z 3–0 7,37 8 lutLigue 2 Guingamp dom P 0–3 6,49 31 styLigue 2 Clermont wyjazd Z 1–0 7,45 24 styLigue 2 Rodez wyjazd Z 2–1 6,75 17 styLigue 2 Caen dom Z 2–1 7,70 11 styLigue 2 Bastia wyjazd P 0–4 7,25 3 styLigue 2 Annecy dom P 1–2 7,05 13 gruLigue 2 Pau wyjazd P 0–1 7,06 7 gruLigue 2 Paris dom P 0–2 7,06 3 gruLigue 2 Bastia dom R 0–0 6,44 25 lisLigue 2 Dunkerque wyjazd P 0–1 7,20 8 lisLigue 2 Clermont dom Z 2–0 1G 7,68 4 lisLigue 2 Metz dom P 0–1 6,99 29 paźLigue 2 Guingamp wyjazd P 0–1 7,64 19 paźLigue 2 Amiens SC wyjazd P 1–3 6,80 5 paźLigue 2 Martigues dom R 1–1 6,80 27 wrzLigue 2 Lorient wyjazd P 0–3 6,83 24 wrzLigue 2 Grenoble Foot 38 dom Z 2–0 7,04 20 wrzLigue 2 Caen wyjazd P 0–1 6,94 13 wrzLigue 2 Laval wyjazd R 1–1 7,14 30 sieLigue 2 Troyes dom Z 2–1 6,73 16 sieLigue 2 Rodez dom Z 1–0

Transfery

  1. 11 lip 2026wolny transfer Pau Nieznany klub —
  2. 1 lip 2026wolny transfer Pau Manisa FK —
  3. 1 lip 2026transfer Pau TBC —
  4. 1 lut 2026wolny transfer Sarıyer SK Pau —
  5. 9 lip 2024wolny transfer Dunkerque Ajaccio —
  6. 1 lip 2022transfer Bastia-Borgo Dunkerque —

Kariera

Klub Mecze Gole Asysty
2025/26
Pau Ligue 2 13 2 2
2024/25
Ajaccio Ligue 2 33 4 1
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł