Abdoulie Sanyang #7
Napastnik
Prawy skrzydłowy
Gambia
1. HNL 2026/27 · 12 występów · 3 G · 2 A
Klub
- Wiek
- 27 lat
- ur. 8 maja 1999
- Wzrost
- 173 cm
- Waga
- 69 kg
- Kontrakt do
- cze 2027
- W klubie od
- lip 2024
- z klubu Grenoble Foot 38
- Mecze w sezonie
- 20
- 1 111 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HNL | 12 | 3 | 2 | 7,06 | 2,96 | |
| Liga Konferencji | 6 | 2 | 2 | 6,92 | 0,20 | |
| Liga Europy | 2 | 0 | 0 | 6,28 | ||
| Razem | 20 | 5 | 4 | 6,93 | 0,20 | 2,96 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,93 w 19 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
LIPPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 paź · z Gorica (D) 5–0 · 7,27 · 1G
31 paź1. HNL
Gorica dom
Z 5–0
64′
1G
7,27
26 paź1. HNL
Istra 1961 wyjazd
R 2–2
76′
6,98
22 paźLiga Konferencji
Thun wyjazd
Z 1–0
85′
7,23
18 paź1. HNL
Varaždin dom
Z 1–0
32′
1A
7,13
15 paźLiga Konferencji
Ajax dom
Z 2–1
90′
1G
7,89
Wszystkie mecze: 70
10 paź1. HNL
Dinamo Zagreb dom
Z 2–1
76′
1G
8,19
20 wrz1. HNL
Rijeka wyjazd
P 0–3
82′
6,54
13 wrz1. HNL
Slaven Koprivnica dom
Z 1–0
72′
1A
7,11
6 wrz1. HNL
Rudeš wyjazd
Z 4–0
63′
6,60
31 sie1. HNL
Lokomotiva Zagreb dom
Z 2–0
31′
27 sieLiga Konferencji
Raków Częstochowa wyjazd
Z 3–2
70′
6,46
23 sie1. HNL
Osijek dom
Z 4–0
26′
1G
6,97
20 sieLiga Konferencji
Raków Częstochowa dom
R 2–2
68′
1A
6,48
16 sie1. HNL
Gorica wyjazd
Z 2–1
11′
6,55
13 sieLiga Konferencji
Žalgiris dom
Z 4–0
15′
1G 1A
7,06
9 sie1. HNL
Istra 1961 dom
R 2–2
56′
7,11
6 sieLiga Konferencji
Žalgiris wyjazd
Z 5–2
67′
6,37
2 sie1. HNL
Varaždin wyjazd
P 1–2
45′
7,23
30 lipLiga Europy
Pafos FC wyjazd
P 0–4
67′
6,18
16 lipLiga Europy
Žilina wyjazd
P 1–2
15′
6,37
2025/26
22 maj1. HNL
Vukovar dom
Z 6–3
19′
6,54
16 maj1. HNL
Lokomotiva Zagreb wyjazd
R 1–1
24′
6,61
9 maj1. HNL
Dinamo Zagreb wyjazd
P 0–2
62′
6,52
3 maj1. HNL
Varaždin dom
Z 3–1
8′
1G
7,40
7 kwi1. HNL
Istra 1961 wyjazd
Z 3–1
9′
6,22
21 mar1. HNL
Vukovar wyjazd
Z 6–0
23′
7,20
8 mar1. HNL
Dinamo Zagreb dom
P 1–3
17′
6,75
22 lut1. HNL
Rijeka dom
Z 1–0
13′
6,34
7 lut1. HNL
Slaven Koprivnica dom
Z 2–0
13′
6,57
31 sty1. HNL
Gorica wyjazd
P 0–1
59′
6,46
25 sty1. HNL
Istra 1961 dom
P 1–2
72′
6,78
13 gru1. HNL
Lokomotiva Zagreb wyjazd
Z 3–1
62′
6,47
6 gru1. HNL
Dinamo Zagreb wyjazd
R 1–1
4′
29 lis1. HNL
Varaždin dom
R 1–1
10′
6,48
22 lis1. HNL
Rijeka wyjazd
P 0–5
31′
6,80
8 lis1. HNL
Osijek dom
Z 2–0
4′
6,59
2 lis1. HNL
Slaven Koprivnica wyjazd
R 0–0
21′
6,60
24 paź1. HNL
Gorica wyjazd
Z 3–1
12′
6,27
19 paź1. HNL
Istra 1961 wyjazd
Z 3–0
24′
6,45
20 wrz1. HNL
Dinamo Zagreb dom
P 0–2
46′
6,32
13 wrz1. HNL
Varaždin wyjazd
P 0–2
45′
6,94
31 sie1. HNL
Rijeka dom
R 2–2
90′
6,49
24 sie1. HNL
Osijek wyjazd
Z 2–0
46′
1A
6,72
17 sie1. HNL
Slaven Koprivnica dom
Z 3–0
29′
2G
8,73
14 sieLiga Konferencji
Dinamo City wyjazd
P 1–3
78′
5,88
10 sie1. HNL
Gorica dom
Z 2–0
73′
7,52
7 sieLiga Konferencji
Dinamo City dom
Z 2–1
32′
1G
6,69
3 sie1. HNL
Istra 1961 dom
Z 2–1
28′
1A
7,25
2024/25
18 maj1. HNL
Rijeka dom
Z 2–1
66′
6,88
11 maj1. HNL
Gorica wyjazd
R 1–1
53′
6,69
3 maj1. HNL
Dinamo Zagreb dom
P 1–3
90′
6,52
27 kwi1. HNL
Osijek wyjazd
P 0–2
46′
6,72
18 kwi1. HNL
Varaždin wyjazd
R 1–1
77′
6,18
13 kwi1. HNL
Lokomotiva Zagreb dom
R 1–1
68′
6,41
5 kwi1. HNL
Slaven Koprivnica wyjazd
Z 1–0
70′
6,91
30 mar1. HNL
Šibenik dom
Z 1–0
8′
6,86
16 mar1. HNL
Rijeka wyjazd
P 0–3
44′
6,56
22 lut1. HNL
Osijek dom
Z 4–0
29′
1A
7,48
15 lut1. HNL
Istra 1961 wyjazd
R 1–1
77′
1G
7,57
8 lut1. HNL
Varaždin dom
Z 1–0
64′
7,09
2 lut1. HNL
Lokomotiva Zagreb wyjazd
P 2–3
75′
6,78
26 sty1. HNL
Slaven Koprivnica dom
R 0–0
55′
6,63
22 gru1. HNL
Šibenik wyjazd
Z 2–1
22′
7,03
1 gru1. HNL
Dinamo Zagreb dom
Z 1–0
11′
6,45
9 lis1. HNL
Istra 1961 dom
R 1–1
24′
6,71
26 paź1. HNL
Lokomotiva Zagreb dom
Z 2–1
45′
6,63
20 paź1. HNL
Slaven Koprivnica wyjazd
Z 2–0
33′
6,60
6 paź1. HNL
Šibenik dom
Z 4–0
18′
6,50
11 sie1. HNL
Lokomotiva Zagreb wyjazd
R 1–1
89′
6,94
4 sie1. HNL
Slaven Koprivnica dom
Z 2–1
90′
1G
7,85
Transfery
- 18 lip 2024transfer Grenoble Foot 38 Hajduk Split €700k
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Hajduk Split 1. HNL · Liga Konferencji · Liga Europy | 19 | 3 | 4 |
| 2025/26 | |||
| Hajduk Split 1. HNL · Liga Konferencji | 28 | 4 | 2 |
| 2024/25 | |||
| Hajduk Split 1. HNL · Liga Konferencji | 26 | 2 | 1 |
| 2023/24 | |||
| Grenoble Foot 38 Ligue 2 | 29 | 1 | 3 |
| 2022/23 | |||
| Grenoble Foot 38 Ligue 2 · Puchar Francji | 34 | 8 | 1 |
| 2021/22 | |||
| Grenoble Foot 38 Ligue 2 | 12 | 3 | 1 |
| K. Beerschot V.A. Pro League | 11 | 1 | 0 |
| 2020/21 | |||
| K. Beerschot V.A. Pro League | 20 | 0 | 2 |