Róbert Boženík #9
Napastnik
Środkowy napastnik
Słowacja
Championship 2026/27 · 10 występów · 1 G · 1 A
Śr. 6,68 · top 74% napastników — Championship
Klub
- Wiek
- 26 lat
- ur. 18 listopada 1999
- Wzrost
- 188 cm
- Waga
- 81 kg
- Kontrakt do
- cze 2028
- W klubie od
- lip 2025
- z klubu Boavista
- Mecze w sezonie
- 12
- 427 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 10 | 1 | 1 | 6,68 | 1,48 | 3,80 |
| Puchar Ligi Angielskiej | 2 | 2 | 0 | 7,13 | 0,75 | |
| Razem | 12 | 3 | 1 | 6,75 | 2,23 | 3,80 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,76 w 12 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 paź · z Preston North End (D) 2–0 · 6,94
31 paźChampionship
Preston North End dom
Z 2–0
73′
6,94
24 paźChampionship
Bristol City dom
R 0–0
14′
6,60
17 paźChampionship
Derby County wyjazd
Z 1–0
22′
6,49
13 paźChampionship
Middlesbrough dom
P 2–3
11′
1G
7,24
8 wrzChampionship
Cardiff City wyjazd
R 1–1
69′
1A
7,39
Wszystkie mecze: 36
5 wrzChampionship
Charlton Athletic dom
Z 4–0
56′
6,56
1 wrzChampionship
Norwich City dom
Z 1–0
31′
6,34
29 sieChampionship
Wolverhampton Wanderers wyjazd
P 1–4
16′
6,41
25 siePuchar Ligi Angielskiej
Hull City dom
P 1–1
63′
1G
7,29
22 sieChampionship
Southampton wyjazd
P 1–3
28′
6,43
15 sieChampionship
Swansea City dom
P 1–2
20′
6,43
8 siePuchar Ligi Angielskiej
Oldham Athletic dom
Z 2–0
24′
1G
6,98
2025/26
25 kwiChampionship
Portsmouth dom
P 1–3
90′
6,00
21 kwiChampionship
Millwall dom
P 1–3
74′
6,62
18 kwiChampionship
Wrexham wyjazd
P 0–2
38′
6,40
1 styChampionship
Hull City wyjazd
Z 1–0
54′
1G
7,24
29 gruChampionship
Sheffield United dom
P 1–2
32′
6,70
26 gruChampionship
Preston North End dom
R 0–0
13′
6,31
20 gruChampionship
Watford wyjazd
P 0–1
46′
6,26
13 gruChampionship
Swansea City dom
Z 2–1
72′
6,61
10 gruChampionship
Ipswich Town wyjazd
P 0–1
6′
6,44
6 gruChampionship
Sheffield United wyjazd
P 0–4
6′
6,44
29 lisChampionship
Hull City dom
P 1–2
69′
6,96
25 lisChampionship
Charlton Athletic dom
Z 3–0
88′
6,88
4 lisChampionship
Oxford United wyjazd
Z 3–0
17′
6,41
21 paźChampionship
Millwall wyjazd
P 0–2
83′
6,67
18 paźChampionship
Wrexham dom
Z 1–0
16′
6,89
4 paźChampionship
Blackburn Rovers wyjazd
R 1–1
23′
6,45
30 wrzChampionship
Middlesbrough wyjazd
R 0–0
74′
6,85
20 wrzChampionship
Queens Park Rangers wyjazd
P 0–1
9′
6,54
30 sieChampionship
West Bromwich Albion dom
P 0–1
5′
6,45
26 siePuchar Ligi Angielskiej
Bradford City dom
P 0–3
90′
6,84
23 sieChampionship
Southampton wyjazd
Z 2–1
9′
6,54
16 sieChampionship
Sheffield Wednesday wyjazd
Z 3–0
8′
6,67
12 siePuchar Ligi Angielskiej
Walsall dom
Z 0–0
89′
6,91
9 sieChampionship
Derby County dom
Z 3–1
45′
Transfery
- 24 lip 2025wolny transfer Boavista Stoke City —
- 11 lip 2023transfer Feyenoord Boavista €1m
- 30 cze 2023powrót z wypożyczenia Boavista Feyenoord —
- 13 lip 2022wypożyczenie Feyenoord Boavista —
- 30 cze 2022powrót z wypożyczenia Fortuna Düsseldorf Feyenoord —
- 30 sie 2021wypożyczenie Feyenoord Fortuna Düsseldorf —
- 27 sty 2020transfer Žilina Feyenoord €4m
- 1 sty 2018transfer Žilina II Žilina —
- 1 sty 2016transfer Žilina U19 Žilina II —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Stoke City Championship · Puchar Ligi Angielskiej | 11 | 3 | 1 |
| 2025/26 | |||
| Stoke City Championship · Puchar Ligi Angielskiej | 24 | 1 | 0 |
| 2024/25 | |||
| Boavista Liga Portugal | 33 | 5 | 1 |
| 2023/24 | |||
| Boavista Liga Portugal | 31 | 8 | 2 |
| 2022/23 | |||
| Boavista Liga Portugal | 23 | 4 | 1 |
| 2021/22 | |||
| Fortuna Düsseldorf 2. Bundesliga · Puchar Niemiec | 21 | 2 | 0 |
| Feyenoord Liga Konferencji · Eredivisie | 6 | 0 | 0 |
| 2020/21 | |||
| Feyenoord Eredivisie | 16 | 1 | 0 |