Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Kevin Sessa #8

Pomocnik Środkowy pomocnik Niemcy

2. Bundesliga 2026/27 · 10 występów · 1 G

Śr. 6,99 · top 36% pomocników — 2. Bundesliga

Klub

Hertha BSC

Wiek
26 lat
ur. 6 lipca 2000
Wzrost
175 cm
Waga
70 kg
Kontrakt do
cze 2027
W klubie od
lip 2024
z klubu FC Heidenheim
Mecze w sezonie
12
1 072 min · 2026/27

Sezon 2026/27

Sezon: 2026/27
Rozgrywki Mecze Gole Asysty Ocena xG Kl. podania/90
2. Bundesliga 10 1 0 6,99 1,21 1,66
Puchar Niemiec 2 0 0 7,37 0,38 1,88
Razem 12 1 0 7,05 1,59 1,73

Forma

Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 7,05 w 12 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki

Gol w tym meczu 7 sie · z VfL Bochum 1848 (W) 1–0 · 6,93 15 sie · z FC Heidenheim (D) 4–1 · 6,89 22 sie · z Saarbrücken (W) 1–1 · 7,50 28 sie · z Eintracht Braunschweig (W) 5–3 · 6,45 6 wrz · z Magdeburg (D) 2–1 · 6,86 13 wrz · z Osnabrück (W) 3–1 · 7,58 · 1G 19 wrz · z Dynamo Dresden (W) 2–1 · 7,00 11 paź · z SpVgg Greuther Fürth (D) 2–1 · 6,69 16 paź · z Holstein Kiel (W) 0–0 · 7,20 24 paź · z DSC Arminia Bielefeld (D) 1–0 · 7,19 28 paź · z Jeddeloh (W) 2–0 · 7,24 31 paź · z Kaiserslautern (W) 3–0 · 7,12 10 8 6
SIEPAŹ

Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 paź · z Kaiserslautern (W) 3–0 · 7,12

Wszystkie mecze: 56
19 wrz2. Bundesliga Dynamo Dresden wyjazd Z 2–1 7,00 13 wrz2. Bundesliga Osnabrück wyjazd Z 3–1 1G 7,58 6 wrz2. Bundesliga Magdeburg dom Z 2–1 6,86 28 sie2. Bundesliga Eintracht Braunschweig wyjazd Z 5–3 6,45 22 siePuchar Niemiec Saarbrücken wyjazd Z 1–1 7,50 15 sie2. Bundesliga FC Heidenheim dom Z 4–1 6,89 7 sie2. Bundesliga VfL Bochum 1848 wyjazd Z 1–0 6,93
2025/26
17 maj2. Bundesliga DSC Arminia Bielefeld wyjazd P 1–6 5,62 3 maj2. Bundesliga Magdeburg wyjazd P 0–1 6,75 19 kwi2. Bundesliga Eintracht Braunschweig wyjazd R 1–1 11 kwi2. Bundesliga Kaiserslautern dom P 0–1 6,96 4 kwi2. Bundesliga Dynamo Dresden wyjazd Z 1–0 6,85 22 mar2. Bundesliga Fortuna Düsseldorf wyjazd Z 5–2 6,71 14 mar2. Bundesliga VfL Bochum 1848 dom R 1–1 6,74 8 mar2. Bundesliga Preußen Münster wyjazd Z 2–1 6,48 1 mar2. Bundesliga Nürnberg dom Z 2–1 6,71 22 lut2. Bundesliga Paderborn wyjazd P 2–5 6,52 14 lut2. Bundesliga Hannover 96 dom P 2–3 6,56 7 lut2. Bundesliga Elversberg wyjazd Z 3–0 6,51 24 sty2. Bundesliga Karlsruher SC wyjazd R 2–2 1A 7,05 17 sty2. Bundesliga Schalke 04 dom R 0–0 7 gru2. Bundesliga Magdeburg dom P 0–2 6,48 29 lis2. Bundesliga Holstein Kiel wyjazd Z 1–0 21 lis2. Bundesliga Eintracht Braunschweig dom Z 1–0 6,36 8 lis2. Bundesliga Kaiserslautern wyjazd Z 1–0 4 paź2. Bundesliga Preußen Münster dom Z 2–1 6,55 20 wrz2. Bundesliga Paderborn dom P 0–2 6,78 13 wrz2. Bundesliga Hannover 96 wyjazd Z 3–0 6,91 18 siePuchar Niemiec Preußen Münster wyjazd Z 0–0 6,21
2024/25
18 maj2. Bundesliga Hannover 96 dom R 1–1 9 maj2. Bundesliga Preußen Münster wyjazd P 0–2 6,65 20 kwi2. Bundesliga Ulm wyjazd Z 3–2 6,44 12 kwi2. Bundesliga Darmstadt 98 dom R 1–1 7,05 5 kwi2. Bundesliga FC Köln wyjazd Z 1–0 6,79 29 mar2. Bundesliga Karlsruher SC dom Z 3–1 6,84 8 lut2. Bundesliga Kaiserslautern dom P 0–1 6,99 1 lut2. Bundesliga Jahn Regensburg wyjazd P 0–2 6,47 25 sty2. Bundesliga Hamburger SV dom P 2–3 6,08 19 sty2. Bundesliga Paderborn wyjazd Z 2–1 6,69 4 gruPuchar Niemiec FC Köln wyjazd P 1–2 6,90 29 lis2. Bundesliga Magdeburg wyjazd Z 3–1 6,88 23 lis2. Bundesliga Ulm dom R 2–2 6,60 9 lis2. Bundesliga Darmstadt 98 wyjazd P 1–3 7,26 2 lis2. Bundesliga FC Köln dom P 0–1 7,40 30 paźPuchar Niemiec Heidenheim dom Z 2–1 7,23 26 paź2. Bundesliga Karlsruher SC wyjazd Z 3–1 6,98 18 paź2. Bundesliga Eintracht Braunschweig dom Z 3–1 1A 7,50 5 paź2. Bundesliga Schalke 04 wyjazd R 2–2 6,50 29 wrz2. Bundesliga Elversberg dom P 1–4 6,60 21 wrz2. Bundesliga Nürnberg wyjazd Z 2–0 15 wrz2. Bundesliga Fortuna Düsseldorf dom P 0–2 6,30

Transfery

  1. 1 lip 2024wolny transfer FC Heidenheim Hertha BSC —
  2. 1 lip 2018transfer Heidenheim U19 FC Heidenheim —

Kariera

Klub Mecze Gole Asysty
2026/27
Hertha BSC 2. Bundesliga · Puchar Niemiec 11 1 0
2025/26
Hertha BSC 2. Bundesliga · Puchar Niemiec 22 0 1
2024/25
Hertha BSC 2. Bundesliga · Puchar Niemiec 22 0 1
2023/24
FC Heidenheim Bundesliga · Puchar Niemiec 32 3 0
2022/23
FC Heidenheim 2. Bundesliga · Puchar Niemiec 34 3 2
2021/22
FC Heidenheim 2. Bundesliga · Puchar Niemiec 21 2 1
2020/21
FC Heidenheim 2. Bundesliga · Puchar Niemiec 30 2 6
2019/20
FC Heidenheim Puchar Niemiec 1 0 0
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł