Ryo Germain #13
Napastnik
Środkowy napastnik
Japonia
J1 League 2026/27 · 13 występów · 1 A
Klub
- Wiek
- 31 lat
- ur. 19 kwietnia 1995
- Wzrost
- 182 cm
- Waga
- 75 kg
- W klubie od
- lip 2026
- z klubu Sanfrecce Hiroshima
- Mecze w sezonie
- 13
- 992 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| J1 League | 13 | 0 | 1 | 6,51 | 2,30 | 1,59 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,51 w 13 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 paź · z Kyoto Sanga (W) 0–2 · 6,59
31 paźJ1 League
Kyoto Sanga wyjazd
P 0–2
80′
6,59
24 paźJ1 League
Sanfrecce Hiroshima wyjazd
P 0–4
90′
5,62
21 paźJ1 League
Machida Zelvia dom
P 0–5
21′
6,55
17 paźJ1 League
Gamba Osaka dom
R 2–2
90′
6,56
11 paźJ1 League
Mito Hollyhock wyjazd
Z 2–1
44′
6,55
Wszystkie mecze: 49
19 wrzJ1 League
JEF United dom
Z 2–1
63′
6,48
12 wrzJ1 League
Avispa Fukuoka dom
Z 1–0
90′
1A
7,23
6 wrzJ1 League
Kawasaki Frontale wyjazd
P 1–3
90′
6,32
2 wrzJ1 League
FC Tokyo dom
R 1–1
64′
6,62
29 sieJ1 League
Kashiwa Reysol dom
P 0–1
90′
6,39
22 sieJ1 League
Cerezo Osaka wyjazd
P 0–1
90′
6,68
15 sieJ1 League
Yokohama F. Marinos dom
P 0–1
90′
6,36
8 sieJ1 League
Nagoya Grampus wyjazd
Z 1–0
90′
6,67
2025/26
6 gruJ1 League
Shonan Bellmare dom
Z 2–1
82′
6,91
30 lisJ1 League
Kawasaki Frontale wyjazd
Z 2–1
90′
1G
7,16
9 lisJ1 League
Urawa Reds dom
Z 3–0
75′
6,99
25 paźJ1 League
Yokohama F. Marinos wyjazd
P 0–3
78′
6,33
17 paźJ1 League
FC Tokyo dom
R 0–0
90′
6,77
23 wrzJ1 League
Kashiwa Reysol wyjazd
R 0–0
89′
7,10
12 wrzJ1 League
Kyoto Sanga dom
R 1–1
86′
6,62
31 sieJ1 League
Cerezo Osaka wyjazd
R 1–1
90′
6,45
23 sieJ1 League
Tokyo Verdy wyjazd
Z 3–0
44′
1A
6,93
20 sieJ1 League
Vissel Kobe dom
P 0–1
59′
6,60
16 sieJ1 League
Gamba Osaka dom
Z 1–0
72′
6,60
10 sieJ1 League
Shimizu S-Pulse dom
R 0–0
90′
6,66
20 lipJ1 League
Albirex Niigata wyjazd
Z 2–0
90′
7,02
5 lipJ1 League
Fagiano Okayama wyjazd
Z 1–0
55′
7,03
2 lipJ1 League
Vissel Kobe wyjazd
P 0–1
78′
6,24
2024/25
28 czeJ1 League
Nagoya Grampus dom
P 1–2
70′
6,25
22 czeJ1 League
Yokohama wyjazd
Z 4–0
90′
6,49
14 czeJ1 League
Kashima Antlers wyjazd
R 1–1
87′
6,88
31 majJ1 League
Kawasaki Frontale dom
P 1–2
90′
6,48
25 majJ1 League
FC Tokyo wyjazd
Z 3–0
90′
1G
7,21
17 majJ1 League
Tokyo Verdy dom
Z 2–1
90′
6,41
11 majJ1 League
Gamba Osaka wyjazd
Z 1–0
90′
1A
7,51
7 majJ1 League
Shonan Bellmare wyjazd
Z 1–0
90′
1G
7,28
3 majJ1 League
Avispa Fukuoka dom
Z 2–1
90′
1G
7,08
29 kwiJ1 League
Albirex Niigata dom
P 0–1
84′
6,72
25 kwiJ1 League
Urawa Reds wyjazd
P 0–1
90′
7,13
20 kwiJ1 League
Nagoya Grampus wyjazd
P 1–2
90′
6,73
12 kwiJ1 League
Fagiano Okayama dom
P 0–1
90′
6,85
6 kwiJ1 League
Cerezo Osaka dom
Z 2–1
90′
1A
7,01
2 kwiJ1 League
Kashima Antlers dom
Z 1–0
90′
7,45
29 marJ1 League
Kyoto Sanga wyjazd
P 0–1
90′
7,21
16 marJ1 League
Kashiwa Reysol dom
R 1–1
90′
6,91
2 marJ1 League
Yokohama dom
Z 1–0
90′
6,99
26 lutJ1 League
Shimizu S-Pulse wyjazd
R 1–1
90′
7,54
23 lutJ1 League
Yokohama F. Marinos dom
Z 1–0
88′
1G
7,01
16 lutJ1 League
Machida Zelvia wyjazd
Z 2–1
90′
6,46
Transfery
- 1 lip 2026transfer Sanfrecce Hiroshima Shimizu S-Pulse —
- 20 sty 2025transfer Júbilo Iwata Sanfrecce Hiroshima —
- 9 sty 2022transfer Yokohama Júbilo Iwata —
- 9 sty 2021transfer Vegalta Sendai Yokohama —
- 1 lut 2018wolny transfer Ryutsu Keizai University Vegalta Sendai —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Shimizu S-Pulse J1 League | 13 | 0 | 1 |
| 2025 | |||
| Sanfrecce Hiroshima J1 League | 36 | 4 | 3 |
| 2024 | |||
| Júbilo Iwata J1 League | 32 | 19 | 0 |
| 2022 | |||
| Júbilo Iwata J1 League | 29 | 3 | 0 |
| 2021 | |||
| Yokohama J1 League | 31 | 2 | 2 |
| 2020 | |||
| Vegalta Sendai J1 League | 12 | 2 | 0 |
| 2019 | |||
| Vegalta Sendai J1 League | 21 | 1 | 0 |
| 2018 | |||
| Vegalta Sendai J1 League | 17 | 3 | 3 |
| 2017 | |||
| Vegalta Sendai J1 League | 1 | 0 | 0 |