Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Celta de Vigo – Union Saint-Gilloise

Dziś

Europa League Kolejka 4

Udostępnij grafikę
Gospodarze Celta de Vigo
21:00 czw. 5 lis · Twój czas za 4 dni 16 godz.
Szanse przed meczem
27% Celta de Vigo 24% remis Union Saint-Gilloise 49%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Gdzie oglądać: DAZN+2 Stadion: Abanca-Balaídos, Vigo

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Seria

Union Saint-Gilloise bez porażki od 12 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 9 wygranych i 3 remisy. Ostatnia porażka: 11 sierpnia, 2:3, rywal: Bodø / Glimt.

Seria

Union Saint-Gilloise z golem w 11 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 32 gole w tych meczach.

Atak

Union Saint-Gilloise strzela 2,6 gola na mecz

Celta de Vigo1,0 Union Saint-Gilloise2,6

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Celta de Vigo strzela 1,0.

Forma strzelca

Mateo Biondic: 1 gol i 4 asysty w 5 meczach ligi

Gole1 xG1,36

Gole w zgodzie z jakością sytuacji (xG 1,4).

Kogo obserwować

Liga każdej z drużyn, ten sezon.

Miguel Román

Celta de Vigo · pomocnik

1gol 2asysty 7,25śr. ocena

Ostatni mecz, Racing Santander: 1 gol i 1 asysta, ocena 8,3.

Besfort Zeneli

Union Saint-Gilloise · pomocnik

2gole 5asyst 7,35śr. ocena

Ostatni mecz, SK Beveren: 1 asysta, ocena 6,9.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lista pojawia się zwykle 48 godzin przed meczem. Dla tego meczu jeszcze jej nie ma.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Celta de Vigo u siebie i Union Saint-Gilloise na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 2,8 · 6,6; kartki 1,2 · 1,6

Bezpośrednie mecze

Pierwsze oficjalne spotkanie.

Przewidywane składy

Na razie ostatnia jedenastka: Celta de Vigo (3-4-3, ostatnio: Rayo Vallecano) · Union Saint-Gilloise (3-4-1-2, ostatnio: SK Beveren).

Oficjalne ok. 20:00, czw. 5 lis

Celta de VigoUnion Saint-Gilloise

Gdy dostawca poda przewidywany skład (zwykle dzień przed meczem), zastąpi on ostatnią jedenastkę. Zawodnik z listy nieobecnych zostaje na boisku jako blady, przerywany „duch”.

Trenerzy

Claudio GiráldezCelta de Vigo David HubertUnion Saint-Gilloise

Pełne kadry (58 zawodników)

Celta de Vigo

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Union Saint-Gilloise

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

27%Celta de Vigo
24%remis
49%Union Saint-Gilloise

Na 20 takich meczów Celta de Vigo wygrywa 5, 5 kończy się remisem, a Union Saint-Gilloise wygrywa 10.

Prognoza stawia na Union Saint-Gilloise.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:111%
  2. 1:210%
  3. 0:19%
  4. 0:28%
  5. 2:17%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole79% Celta de Vigo 7 z 10 · Union Saint-Gilloise 10 z 10
  • 3+ gole56% Celta de Vigo 5 z 10 · Union Saint-Gilloise 7 z 10
  • 4+ gole34% Celta de Vigo 1 z 10 · Union Saint-Gilloise 4 z 10
  • 5+ goli20% Celta de Vigo 1 z 10 · Union Saint-Gilloise 3 z 10

Union Saint-Gilloise: we wszystkich 10 ostatnich meczach padły co najmniej dwa gole.

Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 56%.

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Szare paski to liczby dostępne w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
czwartek 5 listopada, 21:00Twój czas · za 4 dni 16 godz.
Gdzie oglądać
DAZN, Paramount+, ViX USA · zmień kraj
Stadion
Abanca-Balaídos Vigo · pokaż mapę
Odpoczynek
Celta de Vigo 5 dni · Union Saint-Gilloise 5 dni
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Abanca-Balaídos
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł