Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Levski Sofia – Jagiellonia Białystok

Dziś

Europa League Kolejka 4

Udostępnij grafikę
Gospodarze Levski Sofia
18:45 czw. 5 lis · Twój czas za 3 dni 19 godz.
Szanse przed meczem
42% Levski Sofia 23% remis Jagiellonia Białystok 34%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Gdzie oglądać: Paramount++1 Stadion: Vivacom Arena - Georgi Asparuhov, Sofia

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Atak

Jagiellonia Białystok strzela 2,0 gola na mecz

Levski Sofia0,6 Jagiellonia Białystok2,0

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Levski Sofia strzela 0,6.

Odpoczynek

Levski Sofia: o 9 dni odpoczynku więcej

Levski Sofia14 Jagiellonia Białystok5

Od ostatniego meczu: Levski Sofia – 14 dni, Jagiellonia Białystok – 5 dni.

Kogo obserwować

Liga każdej z drużyn, ten sezon.

Levski Sofia: za mało meczów ligi w tym sezonie.

Nik Prelec

Jagiellonia Białystok · napastnik

4gole 1asysta 6,93śr. ocena

Ostatni mecz, Wieczysta Kraków: 1 gol, ocena 7,3.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lista pojawia się zwykle 48 godzin przed meczem. Dla tego meczu jeszcze jej nie ma.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Levski Sofia u siebie i Jagiellonia Białystok na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 2,2 · 6,4; kartki 0,4 · 1,2

Bezpośrednie mecze

Pierwsze oficjalne spotkanie.

Przewidywane składy

Na razie ostatnia jedenastka: Levski Sofia (4-2-3-1, ostatnio: Viktoria Plzeň) · Jagiellonia Białystok (4-3-3, ostatnio: Wieczysta Kraków).

Oficjalne ok. 17:45, czw. 5 lis

Levski SofiaJagiellonia Białystok

Gdy dostawca poda przewidywany skład (zwykle dzień przed meczem), zastąpi on ostatnią jedenastkę. Zawodnik z listy nieobecnych zostaje na boisku jako blady, przerywany „duch”.

Trenerzy

Julio VelázquezLevski Sofia Adrian SiemieniecJagiellonia Białystok

Pełne kadry (61 zawodników)

Levski Sofia

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Jagiellonia Białystok

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

42%Levski Sofia
23%remis
34%Jagiellonia Białystok

Na 20 takich meczów Levski Sofia wygrywa 8, 5 kończy się remisem, a Jagiellonia Białystok wygrywa 7.

Wyższe szanse ma Levski Sofia, głównie dzięki grze u siebie.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:110%
  2. 2:19%
  3. 1:28%
  4. 1:08%
  5. 0:17%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole81% Levski Sofia 5 z 10 · Jagiellonia Białystok 8 z 10
  • 3+ gole61% Levski Sofia 4 z 10 · Jagiellonia Białystok 7 z 10
  • 4+ gole38% Levski Sofia 3 z 10 · Jagiellonia Białystok 5 z 10
  • 5+ goli23% Levski Sofia 0 z 10 · Jagiellonia Białystok 1 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 59%.

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Szare paski to liczby dostępne w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
czwartek 5 listopada, 18:45Twój czas · za 3 dni 19 godz.
Gdzie oglądać
Paramount+, ViX USA · zmień kraj
Stadion
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov Sofia · pokaż mapę
Odpoczynek
Levski Sofia 14 dni · Jagiellonia Białystok 5 dni
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Vivacom Arena - Georgi Asparuhov
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł