Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Riga – Jablonec

Gospodarze Riga
21:00 czw. 5 lis · Twój czas za 4 dni 3 godz.
Goście Jablonec
Szanse przed meczem
59% Riga 22% remis Jablonec 19%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Gdzie oglądać: Paramount++1 Stadion: Stadions Skonto, Riga

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Seria

Riga bez porażki od 9 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 5 wygranych i 4 remisy. Ostatnia porażka: 7 lipca, 0:2, rywal: Ararat-Armenia.

Obrona

Jablonec traci 2,4 gola na mecz

Riga0,8 Jablonec2,4

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Riga traci 0,8.

Odpoczynek

Riga: o 9 dni odpoczynku więcej

Riga14 Jablonec5

Od ostatniego meczu: Riga – 14 dni, Jablonec – 5 dni.

Kogo obserwować

Liga każdej z drużyn, ten sezon.

Riga: za mało meczów ligi w tym sezonie.

Richard Sedlacek

Jablonec · pomocnik

0goli 4asysty 6,98śr. ocena

Ostatni mecz, Slavia Praha: ocena 6,3.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lista pojawia się zwykle 48 godzin przed meczem. Dla tego meczu jeszcze jej nie ma.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Riga u siebie i Jablonec na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 6,4 · 4,2; kartki 1,8 · 2,0

Bezpośrednie mecze

Pierwsze oficjalne spotkanie.

Przewidywane składy

Na razie ostatnia jedenastka: Riga (4-3-1-2, ostatnio: Pafos FC) · Jablonec (3-4-3, ostatnio: Slavia Praha).

Oficjalne ok. 20:00, czw. 5 lis

RigaJablonec

Gdy dostawca poda przewidywany skład (zwykle dzień przed meczem), zastąpi on ostatnią jedenastkę. Zawodnik z listy nieobecnych zostaje na boisku jako blady, przerywany „duch”.

Trenerzy

Adrián GuľaRiga Luboš KozelJablonec

Pełne kadry (59 zawodników)

Riga

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Jablonec

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

59%Riga
22%remis
19%Jablonec

Na 20 takich meczów Riga wygrywa 12, 4 kończą się remisem, a Jablonec wygrywa 4.

Prognoza stawia na Riga.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:110%
  2. 2:09%
  3. 2:19%
  4. 1:09%
  5. 3:06%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole82% Riga 8 z 10 · Jablonec 8 z 10
  • 3+ gole61% Riga 4 z 10 · Jablonec 6 z 10
  • 4+ gole39% Riga 2 z 10 · Jablonec 3 z 10
  • 5+ goli26% Riga 2 z 10 · Jablonec 3 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 54%.

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Szare paski to liczby dostępne w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
czwartek 5 listopada, 21:00Twój czas · za 4 dni 3 godz.
Gdzie oglądać
Paramount+, ViX USA · zmień kraj
Stadion
Stadions Skonto Riga · pokaż mapę
Odpoczynek
Riga 14 dni · Jablonec 5 dni
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stadions Skonto
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł