Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Monaco – Nordsjælland

Gospodarze Monaco
21:00 czw. 5 lis · Twój czas za 4 dni 11 godz.
Goście Nordsjælland
Szanse przed meczem
45% Monaco 23% remis Nordsjælland 32%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Gdzie oglądać: Paramount++1 Stadion: Stade Louis II., Monaco

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Seria

Nordsjælland bez wygranej od 6 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 5 remisów i 1 porażka. Ostatnia wygrana: 13 września, 2:0, rywal: AGF.

Forma strzelca

Paris Brunner: 4 gole w 5 meczach ligi

Gole4 xG2,66

Strzela więcej, niż wynikałoby z sytuacji (xG 2,7).

Seria

Nordsjælland bez porażki od 5 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 5 remisów. Ostatnia porażka: 20 września, 1:4, rywal: Viborg FF.

Kogo obserwować

Liga każdej z drużyn, ten sezon.

Paris Brunner

Monaco · napastnik

4gole 0asyst 7,03śr. ocena

Ostatni mecz, LOSC Lille: ocena 6,1.

Alexander Lind

Nordsjælland · napastnik

4gole 1asysta 7,06śr. ocena

Ostatni mecz, Silkeborg IF: 1 gol, ocena 7,4.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lista pojawia się zwykle 48 godzin przed meczem. Dla tego meczu jeszcze jej nie ma.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Monaco u siebie i Nordsjælland na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 4,2 · 7,0; kartki 2,6 · 4,0

Bezpośrednie mecze

Pierwsze oficjalne spotkanie.

Przewidywane składy

Na razie ostatnia jedenastka: Monaco (4-2-3-1, ostatnio: LOSC Lille) · Nordsjælland (3-4-3, ostatnio: Silkeborg IF).

Oficjalne ok. 20:00, czw. 5 lis

MonacoNordsjælland

Gdy dostawca poda przewidywany skład (zwykle dzień przed meczem), zastąpi on ostatnią jedenastkę. Zawodnik z listy nieobecnych zostaje na boisku jako blady, przerywany „duch”.

Trenerzy

Filipe LuísMonaco Jens OlsenNordsjælland

Pełne kadry (64 zawodników)

Monaco

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Nordsjælland

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

45%Monaco
23%remis
32%Nordsjælland

Na 20 takich meczów Monaco wygrywa 9, 5 kończy się remisem, a Nordsjælland wygrywa 6.

Wyższe szanse ma Monaco, głównie dzięki grze u siebie.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:110%
  2. 1:010%
  3. 2:19%
  4. 2:08%
  5. 1:27%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole77% Monaco 9 z 10 · Nordsjælland 9 z 10
  • 3+ gole55% Monaco 6 z 10 · Nordsjælland 5 z 10
  • 4+ gole32% Monaco 2 z 10 · Nordsjælland 5 z 10
  • 5+ goli19% Monaco 1 z 10 · Nordsjælland 2 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 54%.

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Szare paski to liczby dostępne w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
czwartek 5 listopada, 21:00Twój czas · za 4 dni 11 godz.
Gdzie oglądać
Paramount+, ViX USA · zmień kraj
Stadion
Stade Louis II. Monaco · pokaż mapę
Odpoczynek
Monaco 11 dni · Nordsjælland 11 dni
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stade Louis II.
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł